Anasayfa
Masaüstü Görünüm
Geri Dön

Çankırı AKP Gençlik Nizamettin Ünal'a emanet

Çankırı AKP Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi yapıldı. Tek liste ile yapılan kongrede mevcut Başkan Koray Erdoğan’ın yönetimine bulunan Nizamettin Ünal Çankırı AKP Gençlik Kolları Başkanı oldu.

Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu'nda yapılan kongreye AK Parti Grup Başkanvekili Naci Bostancı, AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş, AK Parti Çankırı Milletvekilleri Muhammet Emin Akbaşoğlu ve Hüseyin Filiz, Çankırı Belediye Başkanı İrfan Dinç, AK Parti Çankırı İl Başkanı Celal Kaman ile partililer katıldı.

 

Bostancı, partisinin Çankırı Gençlik Kolları 5. Olağan Kongresi'nde yaptığı konuşmada, Türkiye'nin muhataralı bir tarihi süreç yaşadığını belirterek, "Tarihin parlak sayfaları, zaferler önemli ama aynı zamanda bu topraklarda geçmişte yaşadığımız acılar, çektiğimiz çileler, başımıza birtakım musibetlerin gelmesi, bunların nedenleri en az zaferler kadar önemlidir." ifadelerini kullandı.

 

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Melih Ecertaş da gençlerin bayrakları sadece direklere ve ağaçlara değil, tüm Türkiye'de gönüllerine astıklarını söyledi.

 

Kongrelerin çok güzel geçtiğini dile getiren Ecertaş, "Bu kongrelerimizde gençlerimiz tekrar yönetimlerini tazeliyor. Aynı zamanda Türkiye'nin her yerinde gençlerimiz AK Parti Genel Başkanı, Cumhurbaşkanımız nerede görev verirse o görevi her zaman layıkıyla, en güzel haliyle yapacaklardır." diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından tek liste ile yapılan kongrede Nizamettin Ünal Çankırı AKP Gençlik Kolları Başkanı oldu.

 

Ünal’ın yönetim listesi şöyle:

Sabir Havan, Murat Korkmaz, Hüseyin Kılıç, Murat Çetinkaya, Arif Sanca, Erol Eren Kertlez, Batuhan Emin Ünal, Mustafa Furkan Altuntaş, Fatih Yavuz, Coşkun Yusuf, Veysel Ölmez, Fatih Uğur Öztürk, Aslı Karabulut, Handan Aysun Kurt, Oğuzhan Yusuf, Gülşen Avlucu, Emre Arpacı, İhsan Köprülü, Emre Gümüş, Hilmi Çelikel, Mehmet Mert Yılmaz, Volkan Hallaç, Tolga Çelik, Burak Kula, Halil İbrahim Mercan, Okan Savaş, Elif Emel Eloğlu, Fatma Kutay

 

Büyük Kongre Delegeleri

Nizamettin Ünal, Koray Erdoğan, Hüseyin Kılıç, Sabir Havan

 

nizamettin ünal

Günün Diğer Haberleri