Firma Rehberi
Eyüpoğlu Konağı & Eyüpoğlu Kebap
Eyüoğlu Kebap: Atatürk Bulvarı Birlik Sitesi No: 33/A Eyüpoğlu Konağı: Kırkevler Mah. Kastamonu Cadesi - Çankırı
Tel : 0 376 2122919 - 2122920  Gsm : 0 376 212 12 99
Firma Hakkında
Eyüpoğlu uzun yıllardan bu yana kebapçılık sektörüne farklı bir bakış açısı ile müşterilerimize kaliteli ve temiz hizmet anlayışını getirmiştir. Çankırı'ya farklı bir lezzeti sunmanın gururu içerisinde olan Eyüpoğlu Kebap bugüne kadar zengin Türk lezzetlerinin eşsiz kebap ve tatlılarını deneyimli ve tecrübeli personelleriyle siz müşterilerimiz beğenisine sunmaktadır.
 
Firmamızın temel ilkesi her zaman eniyi hizmet, kaliteli, lezzetli yemek, temiz ne nezih mekanlar, güleryüzlü personel, dünyanın hiçbiryerinde tadamayacağınız çok çeşitli kebaplar üreterek siz müşterilerimiz mutlak memnuni kazanmaktır.
Sizin için en değerli varlık olan ailenizle veya arkadaşlarınızla hem hoş vakit geçirebileceğiniz, hem de benzersiz lezzetleri tatma fırsatı bulacağınız kebap salonumuzda sizlerle birlikte olmaktan ve sizleri ağırlamaktan gurur ve mutluluk duyacağız...

Firma olarak müşterilerimizin memnuniyeti her daim bizim için önceliklidir. Bu sebeple çalışma hayatımızda belli bir takım prensipleri şirket geleneği haline getirmiş bulunmaktayız.
Foto Galeri
Firma Video
Çankırı Bülteni - Çankırı Haberleri
© Copyright 2018 Çankırı Bülteni - Çankırı Haberleri. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Çankırı Kaza
Çankırı Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Sevda Karaali
Çankırıspor
SİYASET
İrfan Dinç
Hüseyin Filiz
İdris Şahin
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
BÖLGESEL
Eldivan Haberleri
Çerkeş Haberleri
Kurşunlu Haberleri
Ilgaz Haberleri