Firma Rehberi
Yaren İlaçlama ve Peyzaj İnşaat Sanayi
Cumhuriyet Mahallesi, İplik Pazarı Sokak No: 14 -A - Adana
Tel : 0376 213 81 63  Gsm : 0554 585 78 82
Firma Hakkında

Hizmet sektöründeki 9 yıllık işçilik, yöneticilik tecrübemiz ve bilgi birikimimizle 2009 yılında ÇANKIRIDA faaliyete geçirdiğimiz YAREN İLAÇLAMA PEYZAJ İNŞ. SAN. Ve TİC. LTD. ŞTİ. Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek Siz saygı değer müşterilerimize kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktayız.
Kalite politikamız: Sektördeki yenilikleri yakından takip ederek uygulamaya koymak ve uzman kadro, kaliteli hizmet sunarak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
İzlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde dikkat, insanların bizlerden hizmet anlamında neleri beklediğini gerçek manada bilen kalifiye, güler yüzlü, eğitimli personel çalıştırmak işe göre insan anlayışından taviz vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak titizlikle yerine getirmekteyiz.

Bize referansları ile büyük bir müşteri potansiyelini sağlamakta yardımcı olan siz saygı değer müşterilerimize teşekkür ederiz.
NEDEN YAREN İLAÇLAMA?
YAREN İLAÇLAMA, farklı sektördeki işletmelere hizmet vermenin zorluklarını bilerek, tüm uluslararası deneyimini ve eğitim gücünü sizinle çalışmak amacıyla ortaya koymaya hazırdır.

Foto Galeri
Firma Video
Çankırı Bülteni - Çankırı Haberleri
© Copyright 2018 Çankırı Bülteni - Çankırı Haberleri. Tüm hakları saklıdır. Bu site Gazi SOFT haber yazılımı alt yapısı ile yapılmıştır.
GÜNDEM
Çankırı Kaza
Çankırı Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Sevda Karaali
Çankırıspor
SİYASET
İrfan Dinç
Hüseyin Filiz
İdris Şahin
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
BÖLGESEL
Eldivan Haberleri
Çerkeş Haberleri
Kurşunlu Haberleri
Ilgaz Haberleri